Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Kargo ve Teslimat

· Kitaplar sitemizin anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir. Kargo ücreti sepetteki kitap adedide göre değişkenlik göstermektedir. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapılmayacaktır. Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise ve sitemizin anlaşması bulunuyor ise kitap@kitapdolu.com email adresine mail atabilirsiniz.

· Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Siparişinizi kapıda ödeme seçeneğini seçerek verdiğiniz taktirde ilgili kargo şirketi sizden sipariş tutarını ve kapıda ödeme ücretini talep edecektir. 

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.


· Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

· Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

· Sitemizde stoksuz çalışılmaktadır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Yayınevlerinde belirtilen ve kitap görsellerinin altında bulunan temin süreleri minimum temin süreleridir. Sipariş gecikmeleri gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

Kapat