Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik

Sitemize üye olurken sizden istenen kişisel bilgileriniz (email, ad-soyad, doğum tarihi, cinsiyet, cep telefonu, sepetiniz, adresiniz, siparişleriniz vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlar ile paylaşılmaz ve sitemizin güvencesi altındadır. Üyelikte istenen kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve siz güncelleyebilirsiniz.Üyelikten ayrıldığınız taktirde bilgileriniz sitemizden silinir, sitemiz tarafından kullanılmaz.

Güvenlik

Sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin kredi kartı ve banka kartı bilgileri sistemimizde tutulmamakla birlikte üçüncü kişilerin müdahalesine imkan tanımamak için koruma altındadır.Bu koruma için sipariş işlemleri 128 Bit SSL güvenlik alanı içerisinde yapılır.128 Bit SSL uluslarası bir standarttır. Sipariş sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Biri browserınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. Siparişinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat doğrultusunda kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez. 

Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, 3D-Secure, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.

* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard®SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.

 

 

Kapat